Iedere deur zijn eigen unieke rubber profiel, dat is de kracht van Flevo Rubber Extrusion

Home / Industrieën / Overhead- en garagedeuren

Overhead- en garagedeuren

Flevo Rubber Extrusion is dé nummer 1 partner voor de producenten van overheaddeuren en garagedeuren voor bedrijven en woningen in de Nederlandse, Belgische en Duitse markt. Met hoogwaardige kwaliteit, innovatie, een zeer ervaren R&D-afdeling en betrouwbare levertijden staan we voorop in deze industrie.

Wij bieden u een oplossing voor uw bodemrubber, toprubber of juiste paneelafdichting! 

Onze ervaring van meer dan 45 jaar staat garant voor de juiste oplossing met een uniek design voor iedere klant.

EPDM rubber profielen

Wij leveren voornamelijk EPDM rubber profielen met uiteenlopende mogelijkheden. Onze duurzame bodemprofielen, paneelprofielen, glasprofielen, zijrubbers en toprubbers worden toegepast in schuifdeuren, draaideuren, vouwdeuren en roldeuren.

Bodemrubbers kunnen wij realiseren met een speciale opto-sensor of DW-uitvoering.

Heeft u vragen? Neem gerust contact met ons op.

Ons ervaren team staat u graag te woord.

U kunt hen direct benaderen via +31(0)320 233 007 of via sales@flevo-extrusion.nl

Een praktijkvoorbeeld

Vraag van een grote speler in de markt!

Door één van de grootste spelers in overheaddeuren werden wij benaderd met de vraag om een uniek design te ontwerpen voor een bodemrubber.

De gestelde eisen waren hoog: het bodemrubber moest ervoor zorgen dat de omkeerkrachten zo laag mogelijk bleven, de functionaliteit ook onder extreme koude omstandigheden haar werk bleef doen en ook makkelijk bleef te monteren bij deuren die breder dan 6 meter zijn.

Een optimale samenwerking tussen onze R&D afdelingen en de klant gaven als resultaat een optimaal werkend en uniek ontwerp van het bodemrubber, 100% afgestemd op het te gebruiken aluminium profiel.

Dit zijn de samenwerkingen waar wij als Flevo Rubber Extrusion ons sterk voor maken in de markt!